FURNITURE / Tables / Table 13767391

nr 1376 7391

TABLE

19th century, painted. Length: 167, width: 103 cm, height: 76 cm, wear.

1800-tal, bemålat. Bredd: 167, djup: 103 cm, höjd: 76 cm

Condition: slitage

2600

SEK 7800

Monday February 1 2021
at 20:37:08